Regeneracja

Pompy wspomagania elektryczno-hydrauliczne regenerowane są przy wykorzystaniu oryginalnych części oraz z zastosowaniem procesów i technologii takich samych, jak w czasie produkcji nowych elementów. Po procesie regeneracji każda część poddawana jest testom odzwierciedlającym rzeczywistą pracę podzespołu w pojeździe oraz posiada pisemną gwarancję. Warto również wspomnieć, iż proces regeneracji jest rozwiązaniem ekonomicznym i przyjaznym środowisku, gdyż w porównaniu do produkcji nowej części pozwala na oszczędność surowców, takich jak stal, aluminium i miedź, dużo mniejsze zużycie energii potrzebnej do produkcji, zmniejszenie ilości powstałych odpadów, a także znacznej redukcji emisji CO2. W ofercie znajdziecie Państwo pompy do kilkudziesięciu modeli aut.

Sprzedaż

Bogata oferta naszego sklepu internetowego oraz w sprzedaży bezpośredniej, dzięki międzynarodowej wspołpracy z producentami i dostawcami pozwala zapewnić naszym klientom pompy wspomagania najwyższej jakości. W ofercie posiadamy również zbiorniki na płyn do w/w pomp oraz dedykowane, oryginalne płyny do wspomagania układu kierowniczego.

Produkcja

Bezpośrednia współpraca z fabrykami zbiorników z tworzyw sztucznych pozwoliła na możliwość rozszerzenia oferty firmy o najnowsze modele zbiorników na płyn do pomp wspomagania, spełniające wymogi wspołczesnych aut. Istnieje możliwość wspołpracy przy nowych przedsięwzięciach na poziomie doradztwa, projektów oraz produkcji nowych modeli, oraz elementów nietypowych, które nie występują obecnie w produkcji, a ich dostępność jest ograniczona.